Екскурсії

Екскурсії по Відні
Автобусна оглядова екскурсія Віднем з відвідуванням палацу Шенбрунн (близько 4 годин)
У рамках екскурсії туристів знайомлять з основними пам'ятками Відня, розташованими за межами рингу і на Ringstrasse: Віденська Опера , Музей історії природознавства і Музей історії мистецтв, Парламент і Ратуша, Бургтеатр та Університет .. Знайомство з творчістю знаменитого австрійського художника Хундертвассера. Відвідування палацу Шенбрунн - колишньої літньої резиденції Габсбургів (вхідні квитки оплачені). Огляд парку палацу Шенбрунн і «штрудель-шоу» в імператорському кафе-пекарні "Rezidenz" - туристи спостерігають процес виготовлення віденського штруделя з наступною його дегустацією. В ціну включено: квиток на шоу, чай або кава, штрудель.
 
Пішохідна екскурсія історичним центром Відня (близько 2,5 годин)
Трансфер до будівлі Віденської Опери - місця початку екскурсії. Маршрут починається з прогулянки по стародавнім віденським вулицями: Kartnerstrasse і Graben. Огляд чумного стовпа, руїн римської епохи, палацу Хофбург - колишньої зимової резиденції династії Габсбургів, собору Св. Стефана. У ціну включений вхідний квиток на екскурсію в будівлі собору.
 
Автобусна екскурсія «Віденський ліс» (близько 3,5 годин)
Маршрут включає в себе огляд міста Баден, відомого своїми термальними джерелами і виноробством. У Бадені туристи знайомляться з визначними пам'ятками і історією міста-курорту. Після цього екскурсія триває в напрямку Курортного парку, туристам показують найстаріше казино Австрії і будинок, в якому жив Бетховен. У рамках екскурсії - огляд Цистерцианського монастиря Святого Хреста (Heiligenkreuz) з усипальницею Бабенбергів і дегустація освяченого вина, виробленого в монастирі (В ціну включена також легка монастирська закуска). На зворотному шляху автобус проїжджає село Майерлінг, що стало сумно знаменитим в 1889 р. через подвійні самогубства кронпринца Рудольфа і його коханої.
 
Екскурсія «Традиції Віденських кафе» (близько 2,5 годин)
Під час екскурсії туристи відвідують кафе Demel і Sacher, з якими пов'язані історії з життя Зігмунда Фрейда, Льва Троцького, Володимира Леніна, Імре Кальмана, і багатьох інших відомих людей. Віденські кафе - це не просто місце, де можна спробувати неповторний напій кави - це цілий світ. Тут зустрічаються з кращими друзями, з діловими партнерами або насолоджуються самітністю, тут закохуються, тут вершаться долі. У кафе Demel туристи відвідують музей марципанових фігур і дегустують знаменитий віденський coffee mélange, а в кафе Sacher пробують однойменний торт Sacher з кавою або чаєм. (Включено в ціну екскурсії).
 
Відень - столиця вальсу (близько 3 годин)
Екскурсія проходить по місцях, пов'язаних з ім'ям Йоганна Штрауса у Відні. Туристи відвідають будинок-музей Штрауса (Вхідні квитки включені), кафе «Dommaer», в якому проходив дебют композитора у Відні, театр «An Der Wien», Stadtpark, а також Zentral Friedhof - місце поховання родини Штраусів.
 
Вечеря та концерт в Курсалоні (3,5 години)
У 1862 році у Відні відкрився виконаний в англійському ландшафтному стилі Міський парк. Через п'ять років у ньому був побудований нині знаменитий віденський Курсалон. У цьому концертному залі, виконаному в стилі італійського Ренесансу, в 1868 році відбувся перший концерт із творів Йохана Штрауса. З цього часу Курсалон став одним із центрів світського життя Відня, місцем проведення танцювальних вечорів та музичних вистав . Туристам пропонується традиційна програма «Імператорський вальс». Вона включає в себе вечерю з 3 страв у ресторані Курсалону і квиток вищої категорії на концерт класичної музики, складений із знаменитих творів Штрауса і Моцарта.
 
Автобусна екскурсія «Нічний Відень» (17:00-21:00)
Екскурсія включає в себе поїздку по району вілл Відня, заїзд на гору Каленберг (панорамний майданчик), вечеря в одному з винних таверн Відня в районі Грінцінг (у ціну екскурсії входить тільки вино - ½ літра на дорослого, вечеря (від 15 євро) оплачується додатково) , коротку екскурсію по вечірньому Відню. Прибуття в готель.
 
Екскурсії по Зальцбургу
Автобусна екскурсія в Зальцбург
Російськомовний гід супроводжує туристів по всьому маршруту від Відня до Зальцбурга і знайомить їх з історіографічною інформацією по шляху проходження. Маршрут проходить уздовж найкрасивіших альпійських озер з чудовими гірськими пейзажами. Туристам розкажуть про Зальцкаммергут, в якому імператор Франц Йозеф любив відпочивати разом зі своєю сім'єю.
 
Пішохідна екскурсія по історичному центру Зальцбурга (близько 2,5 годин):
У програму екскурсії входить огляд основних визначних пам'яток міста, прогулянка по парку палацу Мірабель і місць, пов'язаних з ім'ям Моцарта. Вихід до річки Зальцах відкриває панораму старого міста, увінчаного фортецею Хоензальцбург (Hohensalzburg). Після екскурсії туристам надається вільний час. Вони можуть посидіти в міському кафе чи ресторанчику і відвідати міські магазини.