Єгипет
Завжди з сонцем
Єгипет - найбільша країна Арабського Сходу, один з центрів його політичного і культурного життя, «туристична Мекка» світу. Єгипет - країна з багатою п'ятитисячелітньою історією. Третя частина найбільших історичних пам'яток знаходяться тут: грандіозні піраміди і могутні фараони, величний Ніл і мовчазний Сфінкс, чудова Клеопатра і могутня цариця Хатчепсут, красуня Нефертіті та багато іншого. Символом Єгипту є піраміди, їх у країні близько сотні: великі, маленькі, ступінчасті, схожі на купу каміння. Найвідоміші знаходяться на плато Гіза. Однак, крім самих древніх таємниць історії, Єгипет поєднує в собі всі достоїнства сучасної арабської держави з розвиненою туристичною інфраструктурою і готельним сервісом та багатющими, багатовіковими традиціями.

Єгипет

Саме це і приваблює туристів. Через такий величезний інтерес в Єгипті і з'явилися цілі курортні міста і зони відпочинку,  де кожен відпочивальник може відчути себе так, наче він поринув у східну казку.

 

Крім гарної засмаги і захоплюючих екскурсій, тури в Єгипет принесуть із собою незабутні враження від екзотичних таємниць Сходу. Особлива цінність і гордість єгиптян - Червоне море. Воістину, унікальне місце для дайвінгу. Професіонали і любителі цього екзотичного відпочинку з усіх країн щоліта прагнуть до Єгипту.

 

Подорож в Єгипет не залишить Вас байдужими і Ви зможете набратися найбільш позитивних вражень.

X