Йорданія

 

Йорданія - це надзвичайно цікава країна, яка просто вражає розмаїттям природи, морів, культури, уважністю та доброзичливістю людей, які щиро раді Вам та обов'язково вітають вас "Ласкаво просимо до Йорданії". Відпочинок в Йорданії дозволить Вам поєднувати приємне та корисне.

Йорданія - земля культури, краси та надзвичайних контрастів. Йорданія - стародавня країна, але в той самий час це сучасне Королівство, що пропонує мандрівнику різноманітність, безпеку та традиційну гостинність. Мало хто може пишатися такою близькою спорідненістю з визначними епохами цивілізацій, адже саме тут відбувся перелом у житті людства. Йорданія знаходиться у самому центрі Святої Землі. Це унікальна земля, що згадувалася у Новому та Старому Завітах. Місто на 7 пагорбах - Амман, античний Джараш, біблейська Мадаба, Гора Небо, місце хрещення Христа, "рожеве місто" Петра, заворожуюча пустеля Ваді Рам та унікальні курорти Мертвого та Червоного морів - все це Йорданія.

Йорданія

Відпочинок в Йорданії дозволить Вам доторкнутися до стародавнього арабського Сходу, та приємно провести час в ультрасучасних готелях Йорданії. Тури в Йорданію можуть суттєво покращити Ваше здоров'я. Вода Мертвого моря є унікальною за своїм хімічним складом та впливом на організм людини. Багато санаторіїв та готелів Йорданії розташовані на узбережжі Мертвого моря. Відпочинок в Йорданії можна провести в готелях на узбережжі Червоного моря, в місті Акаба. Це одне з небагатьох міст в світі, де відмінна погода тішить відпочиваючих майже цілий рік. Акаба - це також всесвітньо відомий центр підводного плавання. Замовивши тури в Йорданію, Ви отримаєте море вражень на багато років!

X