Індонезія

Індонезія - одне з основних місць, що притягують до себе європейську еліту. Тисячі островів Індонезії величезним каскадом розкинулися біля самого екватору, від Малайзії до Австралії. Найбільші з них - Ява, Суматра, Калімантан і західна частина Нової Гвінеї. Є і зовсім крихітні - на них ледве поміщається гайок кокосових пальм та кілька рибальських хатин, а деякі острови зовсім безлюдні. Індонезія - країна, яка зібрала на своїй території різні національності: тут проживають індонезійці, китайці та індуси.

Індонезія

Змішання релігій - буддизму, ісламу і католицизму - істотно відбилося на зовнішності країни - тут можна побачити приголомшливі буддійські та індуїстські храми, мечеті та собори. 

Індонезія полонить Вас своїм колоритом: барвисті обряди та ритуали, дух містики і таємниці, що наповнює повітря, величезна кількість квітів, пряні запахи - все це створює дивовижну, ні на що не схожу атмосферу. Незважаючи на це загальне враження, кожен з островів Індонезії по-своєму незвичайний і цікавий.

 

Важлива та корисна інформація для туриста

 

Особливості країни

Офіційна назва - Республіка Індонезія.

Столиця - Джакарта (10 млн.осіб)-сучасний мегаполіс з інтенсивним фінансово-економічним життям розташований на острові Ява.

Індонезія розташована в Південно-Східній Азії. Омивається Тихим і Індійським океаном. Країна нараховує більше 13600 островів. Природа архіпелагу багата й різноманітна: вологі тропічні ліси, дивовижна флора і фауна, величні вулкани і блакитні лагуни.

 

Населення

Строкате в етнічному плані населення Індонезії, що розмовляє на 600 мовах і діалектах, займає третину території індонезійського архіпелагу.На інших двох третинах - важкопрохідні джунглі, тропічні болота і величні гірські масиви.

Основна релігія - іслам (90% населення), решта 10% населення сповідують індуїзм, буддизм, християнство.

 

Мова

Індонезійська (Bahasa Indonesia).

 

Клімат

У Індонезії тропічний клімат з досить рівною температурою протягом усього року: 28-32 ° С. Кліматичні умови відрізняються за різними островами, але в цілому можна виділити два сезони: дощовий - з листопада по лютий і сухий - з березня по жовтень. Вологість досить висока, в середньому від 75 до 95%, але переноситься на диво легко.

 

Час

У Індонезії існує кілька часових поясів: на Балі і Сулавесі - випереджає український час на 6 годин (на 5 влітку).

 

Віза

Республіка Індонезія - візова країна для громадян України. 
Віза відкривається в Посольстві Індонезії в Україні.

Вартість: нетермінова однократна - USD 40

 

Валюта

Індонезійська рупія: 9,5 RUP = 1 USD, курс може мінятися.

Валюту можна обміняти у відділеннях банку, обмінних пунктах і в готелях. У деяких обмінниках у вас можуть не взяти до обміну купюри доларів США взірця 1996 і 2001 років серій CD і CB. У великих банках, готелях, магазинах до оплати приймаються основні кредитні карти.

 

Митниця

Заборонено ввезення наркотиків, зброї, порнографічної продукції, друкованих видань китайською мовою і китайських ліків. Обмежено ввезення алкоголю і сигарет (не більше 2 літрів алкоголю і 200 сигарет). Заборонено вивіз антикваріату, рідкісних рослин і тварин.

 

Телефонний зв'язок

Код країни +62; коди міст: Джакарта - 21, острів Балі - 361.

Телефони для екстрених випадків:

Швидка допомога 118

Поліція 110

Пожежна служба 113

Туристична поліція 763753

 

Транспорт

Можна скористатися послугами місцевих авіаперевізників: Garuda, Mandala, Merpati, Bouraq, Sempati - це самий зручний, швидкий спосіб пересування архіпелагом. На островах завжди є можливість орендувати авто, мотоцикл або велосипед. У таксі попередньо варто домовлятися про вартість поїздки. Наприклад, вартість проїзду від Нуса Дуа або Санур до Денпасара коливається в районі від 15 000 до 20 000 рупій (від 2 до 3 доларів). Також можна скористатися більш дешевими видами транспорту.

 

Чайові

"Офіційної" системи чайових в Індонезії немає, але чайові все-таки краще давати (5-10% від вартості послуги). Наприклад, носіям дають 500 - 1000 рупій за кожне місце багажу (близько 10 центів), водієві 3000 рупій (близько 40 центів), гіду 4000 - 5000 рупій (близько 70 центів).

 

На замітку туристу

 • Найважливіше для кожного балійця - це їхня релігія. Будь ласка, поважайте традиції і закони країни, в якій Ви - гість.
 • Якщо Вас запросили або Ви випадково опинилися на церемонії, будь ласка, надягніть саронг і пояс (Саронг - форма одягу, що носиться в Шрі-Ланці, а також у багатьох країнах південної і південно-східної Азії. Представляє собою спідницю нижче колін. Носиться чоловіками і жінками.)
 • Не підходьте близько до тих, що моляться або тих, що сидять на землі.
 • Ніколи не знаходьтеся вище всієї церемонії.
 • Голова людини є священною для балійців, тому треба остерігатися зачепити кого-небудь по голові.
 • Пристрастні поцілунки і обійми вважаються образливими для оточуючих і абсолютно недопустимі в храмах.
 • Не наступайте на підношення богам, які Ви побачите всюди на землі.
 • Купання в океані. Будьте уважні. Підводні течії досить сильні. Купайтеся тільки на відрізках пляжу, зазначених червоно-жовтими прапорами.
 • Торгуватися в магазинах і на ринках можна і потрібно! Крім місць, позначених, що ціни фіксовані.
 • Пийте воду тільки з пляшок! Чистити зуби теж бажано так само питною водою. Зверніть увагу на санітарію в ресторані, в якому збираєтеся пообідати або повечеряти.
 • Намагайтеся не поранитися. Навіть найменші ранки в тропічному кліматі гояться довго і болісно. Якщо поранилися, відразу обробіть рану антисептиком.
 • Таксі. Використовуйте тільки таксі з лічильником. Вони вийдуть Вам дешевше, ніж за домовленістю. Оскільки Ви не знаєте, скільки може коштувати поїздка від вихідного до місця призначення.
 • Ретельно мийте фрукти, овочі перед вживанням.
 • Якщо під час відпочинку Вам знадобилася медична допомога:
 • Що робити, коли у Вас є медична страховка - обов'язково зв'яжіться з оператором страхової компанії (міжнародні переговори будуть оплачені нею же). Опишіть Вашу проблему. Ваш дзвінок зареєструється. Далі слідувати вказівкам даними оператором. А саме записати адресу клініки, з якою дана страхова компанія співпрацює. Оплачуєте надану допомогу самостійно. По приїзду до України необхідно звернутися до цієї страхової організації з метою повернення грошей.

 

X